עדויות

עברתי הריון עם דלקת חריפה בגיד היד וציסטה שגרמו לכאבי תופת – 24 שעות והגבילו אותי בתנועה. אף תרופה שלקחתי לא עזרה. לאחר הלידה לא יכולתי להרים את ביתי, וכמעט התייאשתי. ואז בעלי קנה לי את שמן ה- Tendonitis והכאב נעלם תוך מספר שעות! חלפו שבועיים והדלקת כלא הייתה –פשוט מדהים! תודה מקרב הלב.

בוקר אחד התעוררתי עם גב תפוס – לא יכולתי לשבת – רק לעמוד. לא הצלחתי להשיג אף כירופרקטור – סבלתי מכאבים והייתי מיואשת. חברה ייעצה לי בחום להשתמש ב- Back to Lifeותוך 3 שעות, כמו פלא, הגב השתחרר ויכולתי לשבת. למחרת כבר יכולתי "לרוץ". מאז ה- Back to Life הוא גלגל הצלה בשבילי.

לפני כמה חודשים ספגתי חבטה ששברה את עצם האף בשלוש נקודות שונות. עוד באותו ערב, עם כאבי תופת ודמעות שלא פוסקות, מרחתי את שמן ה-Bone relief על האף, ולא יאמן! הכאבים פחתו ב- 80%, הנפיחות נעלמה תוך שעתיים, וחוץ מנקודה קטנה וכחולה מתחת לעין – אי אפשר היה לראות שנשבר לי האף. אינני מאמין שיש מוצר פלאים כזה.

בתאונת דרכים שעברתי לפני כ-3 שנים נפגעתי בגב. אחרי טיפולים רבים, שיקום ופיזיוטרפיה, אחת לשבועיים נתפס לי הגב ואני מרותק למיטה 4-5 ימים. למרות הזריקות והתרופות לשיכוך כאבים, הגב עדיין נתפס ואני מושבת לזמן רב. מהיום שהתחלתי להשתמש בשמן ה-Back to Life הגב משתחרר לי תוך כשעתיים עד שלוש מרגע מריחת השמן, אני לא זקוק יותר לזריקות ותרופות ומרגיש הקלה גדולה מאוד. תודה רבה!

תפסיקו לקחת תרופות לדלקות הגידים שלכם

תפסיקו לקחת תרופות לדלקות הגידים שלכם

הרי כולנו יודעים שבארה"ב אין בעיה לקנות כמויות של משככי כאבים ללא מרשם וכל מיני תוספי תזונה ועדיין הנושא הכי מטריד את ממשלת ארה"ב הינו כאבים כרוניים שהינו הסיבה הבוערת שבגינה  לא מגיעים  מיליוני אמריקאים לעבודה.

כתוצאה מכך השימוש בתרופות לטיפול בכאב עולה מידי יום כמו  ה- Vicodin שידוע בתופעות הלוואי הקשות שלו וכתוצאה מכך השימוש בקוקאין והרואין גם הגיע לרמות שלא נראו בארה"ב מזה 30 שנה. לצערי עוד בהיותי תלמידה בבית חולים תמיד  שמעתי שלפעמים עלולים לפגוע בחלק אחד של הגוף בכדי לרפא אחר (תופעות הלוואי מינימיליות ???) הנה מה שעלולה תרופת פרצטמול לגרום :הנזק  לטווח הארוך הינו פגיעה בכבד  ,

אז איך מטפלים בדלקות גידים חוזרות ונשנות ללא תרופות ?

ההמלצה הינה איבחון רפואי כדי להיות בטוחים שאכן זו דלקת גידים ,ולפני שאתם נוטלים אנטיביוטיקה מכל סוג נסו טיפול טיבעי בעזרת צמחים ושמנים צימחיים או ארומתיים .

בממשלת הצמחים תמצאו תבלינים כמו כורכום, ג'ינג'ר שהינם צמחים אנטי דלקתיים  המובילים על פני כדור הארץ. צמחים אלו הם מעכבי COX-2 טבעיים הם התשובה הטובה ביותר ברפואה האלטרנטיבית לתרופות במזרח התיכון, הודו ואסיה ,מזון העשיר ומתובלן בתבלינים כמו כורכום, וג'ינג'ר ופלפל קאיין הינו מזון העוזר למנוע  חזרתיות של דלקת מפרקים וגם כאבי גב כרוניים הנובעים מ דלקת  כך שאכילה יומית של תבלינים אלו תחזיר אתכם לעבודה מהר מאוד וגם תקל על הכאבים ואפילו תרפא את הדלקת .

בצמחים המשמשים כתבלינים נמצא צמחים שמטפלים בסוגי כאב רבים  , הם יכולים להיות שורשים או עשבי תיבול וכל יום מבוצעים מחקרים על צמחים נוספים שמתגלים  כמרפאים ,הצמחים אנטי-דלקתיים ומונעי עוויתות  .

וחשוב שתדעו שרפואת הצמחים הינה עדינה ונאוד מתאימה למערכת הגופנית שלנו ,טיפול בצמחים הינו  סינרגיסטי ( סינרגיה = שלם )יותר עם הגוף ומאפשר קליטה טובה יותר בגוף האדם ללא תופעות לוואי .( במידה וקיבלת המצלצה והכוונה מבעל מקצוע ולא קטפת בשדה עלים לבדך ) .

לא כמו שחשבתם -רפואה אלטרנטיבית מטפלת גם בסימפטומים ובסיבות לדלקת ולכאבים ולא רק בכאב עצמו או בדלקת –וזו הינה הסיבה שכאשר אתם נוטלים תרופות כימיות הכאב והדלקת חוזרים שוב ושוב . כי התרופות מטפלות רק מקומי ולא ברבדים עמוקים יותר המעורבים בכאב הכרוני. .

אנשים רבים  משתמשים באמצעים טבעיים לטיפול בכאב במשך מאות שנים, אך עם הקמתן של חברות תרופות נעלם הטיפול הטיבעי  ויש מי שמנסה למנוע את חזרתו .

לשמחתי יש בעולם יותר ויותר אנשים שמבינים את ההבדל וחוזרים לשיטות של פעם ,וזאת כדי למנוע את תופעות הלוואי של התרופות  .

אז אם גם אתם או מי מהקרובים אליכם סובלים מדלקות גידים חוזרות ונשנות , ברגליים ,ידיים כתפיים הנה עבורכם פותח המוצר החדשני והטיבעי  במיוחד עבור דלקות גידים שעושה נפלאות .

שימוש במוצר יעלים את הכאב ויחזיר את התנועה לכתף תוך זמן קצר , ובאם לא תאהבו את הריח או את התוצאות תמיד ישנה אפשרות להשתמש בתרופות קונבנציונליות …

לחיצה כאן
http://n-painsolution.com/products/tendonitis/
תעביר אותך לרכישה