עדויות

עברתי הריון עם דלקת חריפה בגיד היד וציסטה שגרמו לכאבי תופת – 24 שעות והגבילו אותי בתנועה. אף תרופה שלקחתי לא עזרה. לאחר הלידה לא יכולתי להרים את ביתי, וכמעט התייאשתי. ואז בעלי קנה לי את שמן ה- Tendonitis והכאב נעלם תוך מספר שעות! חלפו שבועיים והדלקת כלא הייתה –פשוט מדהים! תודה מקרב הלב.

בוקר אחד התעוררתי עם גב תפוס – לא יכולתי לשבת – רק לעמוד. לא הצלחתי להשיג אף כירופרקטור – סבלתי מכאבים והייתי מיואשת. חברה ייעצה לי בחום להשתמש ב- Back to Lifeותוך 3 שעות, כמו פלא, הגב השתחרר ויכולתי לשבת. למחרת כבר יכולתי "לרוץ". מאז ה- Back to Life הוא גלגל הצלה בשבילי.

לפני כמה חודשים ספגתי חבטה ששברה את עצם האף בשלוש נקודות שונות. עוד באותו ערב, עם כאבי תופת ודמעות שלא פוסקות, מרחתי את שמן ה-Bone relief על האף, ולא יאמן! הכאבים פחתו ב- 80%, הנפיחות נעלמה תוך שעתיים, וחוץ מנקודה קטנה וכחולה מתחת לעין – אי אפשר היה לראות שנשבר לי האף. אינני מאמין שיש מוצר פלאים כזה.

בתאונת דרכים שעברתי לפני כ-3 שנים נפגעתי בגב. אחרי טיפולים רבים, שיקום ופיזיוטרפיה, אחת לשבועיים נתפס לי הגב ואני מרותק למיטה 4-5 ימים. למרות הזריקות והתרופות לשיכוך כאבים, הגב עדיין נתפס ואני מושבת לזמן רב. מהיום שהתחלתי להשתמש בשמן ה-Back to Life הגב משתחרר לי תוך כשעתיים עד שלוש מרגע מריחת השמן, אני לא זקוק יותר לזריקות ותרופות ומרגיש הקלה גדולה מאוד. תודה רבה!

שאלות ותשובות

אני רוכב אופניים למטרות ספורט מידי סוף שבוע, באיזה תכשיר אתם ממליצים להשתמש כדי למנוע התכווצויות של שרירים?

‎אנו ממליצים על שימוש בשמן לכאבי שרירים. בין 5-15 טיפות לשרירים הכואבים שאתה מתכוון אליהם,באם אתה יודע איזה שרירים אתה מפעיל מומלץ לרסס מספר טיפות לפני הרכיבה,את השמן צריך לעסות באיזורים הרגישים לפני האימון ולאחר המקלחת.

‎נפלתי ושברתי את ידי וכרגע אני עם גבס. האם יש משהו שאני יכול להשתמש בו כדי לאחות את השבר יותר מהר?ועוד יותר חשוב איך מטפלים בכאב?

‎כמובן! השמן לזירוז ריפוי עצמות הוא התכשיר שאתה צריך.התחל להשתמש בשמן כבר עכשיו כשהיד שלך מגובסת וכדי לעזור ולהרגיע את הכאבים. ביום הראשון לשימוש מומלץ לרסס כ-2-3 ריסוסים כל רבע שעה במשך שעה עגולה כ-3-4 פעמים על העור החשוף מסביב לגבס , ולאחר מכן בכל שאר הימים לרסס 2-3 פעמים כמה שיותר פעמים ביום. זמן ההחלמה יקוצר באופן ניכר.

‎כשבוע ימים תפוס לי הגב, אני מטופל ע"י כירופרקטור ומשככי כאבים ועדיין אינני יכול לעמוד זקוף, האם את יכולה לעזור? והאם יש מניעה להשתמש בשמן בזמן נטילת תרופות?

‎אין שום מניעה להשתמש בשמן בזמן נטילת תרופות אלא אם כן התרופות מכילות סטרואידים או שהינך עובר טיפולים כימוטרפיים, או בהריון ?נהפוך הוא, השמן משחרר את הגב התפוס מהר וללא תופעות לוואי של תרופות,במקרה של גב תפוס מאוד שחרור הגב עלול לארוך מעט יותר מומלץ למרוח את השמן כמה שיותר פעמים ביום.

‎מהו הגיל המוקדם ביותר שבו אפשר להתחיל להשתמש בשמנים אתריים?

‎הגיל המומלץ להתחיל להשתמש במוצרים הוא מגיל 8 ומעלה.

‎אני בת 80 סובלת לאחר ניתוח שבר באגן. אני מטופלת בתרופות ללחץ דם, סכרת, כולסטרול ועוד. משכיבה ממושכת כואבים לי השרירים -מקום הניתוח מתאחה לאט בגגל מצבי הגופני וכמובן גילי,ביתי ממליצה לי להשתמש במוצרים שלכם האם ישנה מניעה להשתמש בשמנים שלכם מבחינת השימוש בתרופות וגילי המתקדם?

‎כן, את יכולה להשתמש במוצרים ללא פחד ,אין שום מניעה ביחד עם תרופות מרשם. וגיל,לגבי כאבי השרירם נמליץ על עיסוי קליל יום יומי עם השמן לטיפול בשרירים כואבים ולגבי מקום הניתוח מאוד מומלץ לרסס את השמן לטיפול ואיחוי מהיר של עצמות והחלמה מהירה.

‎האם אפשר לשאול מה הסיבה ששמנים ארומתיים פועלים במקרים בהם הרפואה הקונבנציונלית אינה נותנת מענה?

‎הרפואה הקונבנציונלית מטפלת בכאב עצמו או בדלקת,השמנים הארומתייים מטפלים בסיבה לכאב ואו הדלקת,ועוזרים לגוף ומעודדים אותו לרפא את עצמו ,