עדויות

עברתי הריון עם דלקת חריפה בגיד היד וציסטה שגרמו לכאבי תופת – 24 שעות והגבילו אותי בתנועה. אף תרופה שלקחתי לא עזרה. לאחר הלידה לא יכולתי להרים את ביתי, וכמעט התייאשתי. ואז בעלי קנה לי את שמן ה- Tendonitis והכאב נעלם תוך מספר שעות! חלפו שבועיים והדלקת כלא הייתה –פשוט מדהים! תודה מקרב הלב.

בוקר אחד התעוררתי עם גב תפוס – לא יכולתי לשבת – רק לעמוד. לא הצלחתי להשיג אף כירופרקטור – סבלתי מכאבים והייתי מיואשת. חברה ייעצה לי בחום להשתמש ב- Back to Lifeותוך 3 שעות, כמו פלא, הגב השתחרר ויכולתי לשבת. למחרת כבר יכולתי "לרוץ". מאז ה- Back to Life הוא גלגל הצלה בשבילי.

לפני כמה חודשים ספגתי חבטה ששברה את עצם האף בשלוש נקודות שונות. עוד באותו ערב, עם כאבי תופת ודמעות שלא פוסקות, מרחתי את שמן ה-Bone relief על האף, ולא יאמן! הכאבים פחתו ב- 80%, הנפיחות נעלמה תוך שעתיים, וחוץ מנקודה קטנה וכחולה מתחת לעין – אי אפשר היה לראות שנשבר לי האף. אינני מאמין שיש מוצר פלאים כזה.

בתאונת דרכים שעברתי לפני כ-3 שנים נפגעתי בגב. אחרי טיפולים רבים, שיקום ופיזיוטרפיה, אחת לשבועיים נתפס לי הגב ואני מרותק למיטה 4-5 ימים. למרות הזריקות והתרופות לשיכוך כאבים, הגב עדיין נתפס ואני מושבת לזמן רב. מהיום שהתחלתי להשתמש בשמן ה-Back to Life הגב משתחרר לי תוך כשעתיים עד שלוש מרגע מריחת השמן, אני לא זקוק יותר לזריקות ותרופות ומרגיש הקלה גדולה מאוד. תודה רבה!

מה עושים לזרז ריפוי משפעת וצננת

 

זה הזמן הזה של השנה, כאשר כל הוירוסים ההצטננות ושפעת נהנים להטריד אותנו . לחלקנו זה מגיע  כהצטננות ולחלקנו כשפעת .

בשנים האחרונות אנו נהנים ממשקאות מבוססי פירות "שייקים של בריאות ", והיות וכמעט כולכם אוהבים משקאות אלה בוודאי לא תתנגדו להכין לעצמכם משקה משקם העשוי מקוקוס ותפוז ומיד יעצור וירפא אתכם  משפעת ואו צננת בזמן קצר.

אם אתם שותים שייק בריאות כמו זה בכל יום, אתם תעשו נפלאות למערכת החיסונית שלכם. ותמנעו כמה כאבי גוף וכאבי גב שמגיעים עם החום אם הגיע  כבר הצטננות או שפעת משקה הפלאים הזה יזרז את זמן ההחלמה ביותר מחצי הזמן וגם יהווה מקור אנרגיה קל לעיכול לגוף.

בנוסף משקה זה כה טעים שחבל לשתות אותו רק בחורף ועדיף שתשתו אותו במשל כל ימות השנה  

ומה הם מרכיבי השייק ?

 שייק זה מכיל את המרכיבים שהוכחו כמועילים להצטננות ושפעת:

 תפוזים: חשיפה  להרבה מתח מורידה את רמות ויטמין C בגוף מה שיכול לעזור לשפעת להידבק אליך ,ומיץ התפוזים  מזרז החלמה מהצטננות או שפעת בשיעור של כ-50%.

 קלמנטינות: בקלמנטינה יש מחצית מכמות ויטמין C היומית. מתכון הזה מכיל 3 קלמנטינות.

 קוקוס: שמן הקוקוס2    כפות שמן קוקוס ביום בימים קרים . החומצה הלאורית בשמן הקוקוס קוטלת וירוסים וחיידקים ובכך מזרזת ריפוי הגוף

 ג'ינג'ר: ג'ינג'ר נמצא בשימוש כבר אלפי שנים לטיפול בהצטננות ושפעת. וידוע בתכונותיו המחממות ,אתם יכולים גם לשתות גינ גר כתה עם מים רותחים .

 לימונים: לימונים מפחיתים  את הסימפטומים של ההצטננות והשפעת שלכם , וחשוב ביותר לטיפול בגודש וכאבי גרון.

 זרעי צ'יה: זרעי צ'יה הם תוספת נהדרת למשקאות שלכם והם יעזרו לכם להרגיש אנרגטיים כל היום למרות החולשה ל המחלה .

 דבש / אם אתם מאוהבי  דבש יהיה מעולה להוסיף מעט  דבש למשקה כדילהמתיק אותו ,הדבש מספק גם יתרונות בריאותיים ואפילו לילדים מגיל שנה