עדויות

עברתי הריון עם דלקת חריפה בגיד היד וציסטה שגרמו לכאבי תופת – 24 שעות והגבילו אותי בתנועה. אף תרופה שלקחתי לא עזרה. לאחר הלידה לא יכולתי להרים את ביתי, וכמעט התייאשתי. ואז בעלי קנה לי את שמן ה- Tendonitis והכאב נעלם תוך מספר שעות! חלפו שבועיים והדלקת כלא הייתה –פשוט מדהים! תודה מקרב הלב.

בוקר אחד התעוררתי עם גב תפוס – לא יכולתי לשבת – רק לעמוד. לא הצלחתי להשיג אף כירופרקטור – סבלתי מכאבים והייתי מיואשת. חברה ייעצה לי בחום להשתמש ב- Back to Lifeותוך 3 שעות, כמו פלא, הגב השתחרר ויכולתי לשבת. למחרת כבר יכולתי "לרוץ". מאז ה- Back to Life הוא גלגל הצלה בשבילי.

לפני כמה חודשים ספגתי חבטה ששברה את עצם האף בשלוש נקודות שונות. עוד באותו ערב, עם כאבי תופת ודמעות שלא פוסקות, מרחתי את שמן ה-Bone relief על האף, ולא יאמן! הכאבים פחתו ב- 80%, הנפיחות נעלמה תוך שעתיים, וחוץ מנקודה קטנה וכחולה מתחת לעין – אי אפשר היה לראות שנשבר לי האף. אינני מאמין שיש מוצר פלאים כזה.

בתאונת דרכים שעברתי לפני כ-3 שנים נפגעתי בגב. אחרי טיפולים רבים, שיקום ופיזיוטרפיה, אחת לשבועיים נתפס לי הגב ואני מרותק למיטה 4-5 ימים. למרות הזריקות והתרופות לשיכוך כאבים, הגב עדיין נתפס ואני מושבת לזמן רב. מהיום שהתחלתי להשתמש בשמן ה-Back to Life הגב משתחרר לי תוך כשעתיים עד שלוש מרגע מריחת השמן, אני לא זקוק יותר לזריקות ותרופות ומרגיש הקלה גדולה מאוד. תודה רבה!

כיצד להפסיק באופן מיידי מיגרנה באמצעות מרכיב אחד בדיוק

כיצד להפסיק באופן מיידי מיגרנה באמצעות מרכיב אחד בדיוק

כשהיציעו לי בפעם הראשונה לתבל את מזומני במלח ההימלאיה לא הבנתי מדוע מנסים לשנות את הרגליי ,האם בגלל שאני אוהבת לתת טיפים -העזתיוחקרתי לעומק על המלח המדובר וגיליתי שהמלח הזה מכיל 84 מינרלים שנמצאים בגופנו ובכך מספקים לנו את כל המינרלים הדרושים והחיוניים לתיפקוד תקין .

מי מביניכם הסובל ממיגרנות לעתים קרובות להוט להיפטר מהכאב הנורא שמאפיין את המצב הזה. מיגרנה אינה משהו שניתן לזלזל בו  ; מיגרנה באמת יכולה לשבש לכם את החיים ולנטרל אתכם מעבודה לשארית היום ואפילו הימים . מה שיותר גרוע, ישנם כמה סוגי מיגרנות שלא ניתן להרגיע אותם עם  משככי כאבים רגילים אז, מה מה עושים ?

מפזרים מלח ???

כאשר אתם משתמשים במלח כדי להקל על מיגרנות, הקפידו להשתמש במלח מאיכות גבוהה כמו מלח ההימלאיה גבישי. זה המלח המלא ביותר בעולם. מלח הימאליה מכיל 84 מינרלים אלקטרוליטים – מספר מרתק בהתחשב בכך שיש רק 118 סוגים הידועים למדע. מלח זה עוזר להפחית את חומרת המיגרנה, מחזק את המערכת החיסונית, מגביר ומעלה רמות אנרגיה, מאזן את רמות הסרוטונין בדם ועוד.

כמו כן, קל מאוד להשתמש במלח הימאלאיה

רק לקחת כוס מיץ לימון עם כמות של מלח ההימלאיה גבישי ולשתות. זה עובד כמו קסם!

בבקשה גם אם אתם סובלים מאוד התחילו בזהירות : מיץ מחצי לימון וכפית אחת של מלח הימאליאה בכוס או חצי כוס מים מקלה על רוב האנשים.