עדויות

עברתי הריון עם דלקת חריפה בגיד היד וציסטה שגרמו לכאבי תופת – 24 שעות והגבילו אותי בתנועה. אף תרופה שלקחתי לא עזרה. לאחר הלידה לא יכולתי להרים את ביתי, וכמעט התייאשתי. ואז בעלי קנה לי את שמן ה- Tendonitis והכאב נעלם תוך מספר שעות! חלפו שבועיים והדלקת כלא הייתה –פשוט מדהים! תודה מקרב הלב.

בוקר אחד התעוררתי עם גב תפוס – לא יכולתי לשבת – רק לעמוד. לא הצלחתי להשיג אף כירופרקטור – סבלתי מכאבים והייתי מיואשת. חברה ייעצה לי בחום להשתמש ב- Back to Lifeותוך 3 שעות, כמו פלא, הגב השתחרר ויכולתי לשבת. למחרת כבר יכולתי "לרוץ". מאז ה- Back to Life הוא גלגל הצלה בשבילי.

לפני כמה חודשים ספגתי חבטה ששברה את עצם האף בשלוש נקודות שונות. עוד באותו ערב, עם כאבי תופת ודמעות שלא פוסקות, מרחתי את שמן ה-Bone relief על האף, ולא יאמן! הכאבים פחתו ב- 80%, הנפיחות נעלמה תוך שעתיים, וחוץ מנקודה קטנה וכחולה מתחת לעין – אי אפשר היה לראות שנשבר לי האף. אינני מאמין שיש מוצר פלאים כזה.

בתאונת דרכים שעברתי לפני כ-3 שנים נפגעתי בגב. אחרי טיפולים רבים, שיקום ופיזיוטרפיה, אחת לשבועיים נתפס לי הגב ואני מרותק למיטה 4-5 ימים. למרות הזריקות והתרופות לשיכוך כאבים, הגב עדיין נתפס ואני מושבת לזמן רב. מהיום שהתחלתי להשתמש בשמן ה-Back to Life הגב משתחרר לי תוך כשעתיים עד שלוש מרגע מריחת השמן, אני לא זקוק יותר לזריקות ותרופות ומרגיש הקלה גדולה מאוד. תודה רבה!

אמא ואבא סובלים מכאבים ….איך אפשר לעזור להם

אמא ואבא שלך סובלים מכאבים והרופא נותן מיד כדורים …..

אולי תנסו זאת לפני שיגרמו להם נזקים אחרים בגוף שאינכם מודעים להם

הרופא יכול להמתין מעט …

דלקת גידים נגרמת עקב שימוש יתר באיבר , פציעה ואפילו קרע . גידים הינם רקמות סיביים המחברים את השרירים לעצמות הם עדינים ורגישים ,פגיעה בגיד יכולה לגרום לכאב ממושך שמתפתח  והופך לדלקת  מצב כזה נפוץ מאוד סביב המפרקים השונים בגוף כמו מרפקים, ברכיים, פרקי ידיים, הירכיים והעקבים.

לפני כל טיפול תרופתי נסו את אחד מהטיפים הללו לתקופה של לפחות שבועיים ואם לא עוזר לפחות תדעו שלא מיד פגעתם במעטפת הקיבה עם תרופות כימיות .

דיקור סיני

הסינים מאמינים מזה 6000 שנים שכל כאב בכל מקום בגוף נגרם עקב מסלולי אנרגיה ( מרידיאנים )חסומים בגוף החסימות הללו גורמות לכאב  ,אז איך דיקור באמת עובד לשחרור החסימות , נעיצת מחטים במסלולי האנרגיה החסומים תשחרר את זרימת הדם לאיזור הכואב  כולל גירוי הגוף לחזור  ולבצא את פעולת הריפוי הטיבעית שלו   

טיפול בקרח

הנחת קרח על האזור הפגוע יכולה לעזור ולהפחית את הכאב שנגרם על ידי דלקת גידים. מניחים חבילות קפואות כמו אפונה קפואה ואפילו עוף קפוא יעזור  לכך ,משאירים על המקום כ- 15-20 דקות. וחוזרים על תהליך זה בכל שעה 1 הטיפול יפחית את הנפיחות והכאב הראשוני המתרחש מייד לאחר הפציעה.

פציעה בגיד יכולה להיות מאוד כואבת, ולכן יש צורך למנוע תזוזה מיותרת ולנסות ולשמור על האזור הכואב ולהגביל את התנועה החופשית שלו.  

משחות ללא מרשם

מריחה של משחות אנטי דלקתוית על האיזור הכואב יכולות גם הן לעזור .משחות אשר בדרך כלל משתמשים בהן לטיפול בכאבי פרקים או שרירים , בקשו מחבר או בן משפחה שימרחו זאת עבורכם  תוך כדי לחץ קל על האזור, כך שהמשחה מחלחלת פנימה ומעניקה לכם הקלה מיידית. זכרו—זו רק הקלה ולא ריפוי .  

בקבוקי מים חמים

ברגע שהכאב ונפיחות הראשוניים שככו, אתם יכול להשתמש בבקבוק מים חמים  ולנוח. בקבו חם. ישפר את זרימת הדם לאזור הפגוע ויביא להקלה מיידית. כדי למנוע כווייה בעור וכוויה הניחו מגבת מתחת לבקבוק מים החם.

תחבושת אלסטית

חבישה בתחבושת אלסטית סביב הגיד המודלק תעזור בריפוי והתאוששות מהירים יותר.

ואם כל זה לא עוזר ואתם עדיין סובלים מכאבים ודלקות ומיואשים מהטיפולים שאינם עוזרים ולפני שמזריקים לכם זריקות קורטיזון

שגורמות נזקים לגוף עדיין יש פתרון טיבעי מעולה שפותח במיוחד עבור דלקות גידים ועושה נפלאות .

 

 שימוש במוצר יעלים את הכאב ויחזיר את התנועה לכתף תוך זמן קצר , ובאם לא תאהב את הריח או את התוצאות תמיד ישנה אפשרות להשתמש בתרופות קונבנציונליות …

 

לחיצה כאן

 http://n-painsolution.com/products/tendonitis/

 תעביר אותך לרכישה