עדויות

עברתי הריון עם דלקת חריפה בגיד היד וציסטה שגרמו לכאבי תופת – 24 שעות והגבילו אותי בתנועה. אף תרופה שלקחתי לא עזרה. לאחר הלידה לא יכולתי להרים את ביתי, וכמעט התייאשתי. ואז בעלי קנה לי את שמן ה- Tendonitis והכאב נעלם תוך מספר שעות! חלפו שבועיים והדלקת כלא הייתה –פשוט מדהים! תודה מקרב הלב.

בוקר אחד התעוררתי עם גב תפוס – לא יכולתי לשבת – רק לעמוד. לא הצלחתי להשיג אף כירופרקטור – סבלתי מכאבים והייתי מיואשת. חברה ייעצה לי בחום להשתמש ב- Back to Lifeותוך 3 שעות, כמו פלא, הגב השתחרר ויכולתי לשבת. למחרת כבר יכולתי "לרוץ". מאז ה- Back to Life הוא גלגל הצלה בשבילי.

לפני כמה חודשים ספגתי חבטה ששברה את עצם האף בשלוש נקודות שונות. עוד באותו ערב, עם כאבי תופת ודמעות שלא פוסקות, מרחתי את שמן ה-Bone relief על האף, ולא יאמן! הכאבים פחתו ב- 80%, הנפיחות נעלמה תוך שעתיים, וחוץ מנקודה קטנה וכחולה מתחת לעין – אי אפשר היה לראות שנשבר לי האף. אינני מאמין שיש מוצר פלאים כזה.

בתאונת דרכים שעברתי לפני כ-3 שנים נפגעתי בגב. אחרי טיפולים רבים, שיקום ופיזיוטרפיה, אחת לשבועיים נתפס לי הגב ואני מרותק למיטה 4-5 ימים. למרות הזריקות והתרופות לשיכוך כאבים, הגב עדיין נתפס ואני מושבת לזמן רב. מהיום שהתחלתי להשתמש בשמן ה-Back to Life הגב משתחרר לי תוך כשעתיים עד שלוש מרגע מריחת השמן, אני לא זקוק יותר לזריקות ותרופות ומרגיש הקלה גדולה מאוד. תודה רבה!

איך להרגיע את השרירים ב-7 דרכים טבעיות

איך להרגיע את השרירים ב-7 דרכים טיבעיות

בוודאי שלא פעם הרגשת קשיון בלתי רצוני בשריר או כמין בליטה בשריר ? ואתה יודע שזו התכווצות שרירים. סוג זה של התכווצויות יכול לקרות לכל אחד בגלל מגוון רחב של סיבות.
ההתכווצויות נפוצות בבטן בזרועות בידיים וברגליים אפשר גם להרגיש אותם בשוק, בשריר הארבע ראשי ולאורך הצלעות. מקרי התכווצויות שרירים רבים נגרמים על ידי עודף פעילות גופנית וספורט נמרץ. סבלנות, מנוחה, מתיחות עדינות ועיסוי טוב יכולים לעזור להקל על הכאב.
התכווצויות שרירים הינן חלק מתופעות הלוואי של של מחלות כרוניות כמו טרשת נפוצה, וניוון שרירים. אנשים עם כאב צוואר חריף וכאבי גב סובלים לעתים קרובות מהתכווצויות

שרירים. נשים בהריון גם הן נוטות להתכווצויות שרירים בגלל העלייה הפתאומית במשקל. נשים במחזור סובלות מהתכווצויות שרירים עקב התכווצויות רחם, אם כי חומרת הכאב משתנה מאדם לאדם לאדם

.
התכווצויות שרירים יכולות להיות כואבות ואפילו מאוד הנה מספר טיפים להקלה.

תה קמומיל

קמומיל הוא צמח עתיק המשמש לטיפול במגוון רחב של מחלות וגם התכווצויות שרירים. הוא מכיל 36 פלבנואידים שהם תרכובות שיש להן תכונות אנטי-דלקתיות. אפשרי גם לעסות את השריר עם שמן אתרי קמומיל.

מיץ דובדבנים

אנשים שמתאמנים במרץ לתחרויות מרתון גורמים להרבה מתח בשרירים שתיית מיץ דובדבנים יכולה לעזור להילחם בכאבים ובדלקת בשרירים שכה נפוצה ברצים. מחקרים מלמדים כי שתיית מיץ דובדבנים חמצמץ יכולה למזער את הכאב שלאחר הריצה בעזרת נוגדי החמצון והתכונות האנטי דלקתיות.

שייקים מאוכמניות

דרך מתוקה וטבעית נוספת להרפות את השרירים היא על ידי אכילת אוכמניות. מחקר שנערך לאחרונה מצביע על כך ששתיית שייק אוכמניות לפני ואחרי פעילות גופנית יכולה למנוענזק לשרירים.

פלפל חריף

קפסאיצין הינו חומר המצוי בפלפל חריף ,ניתן להוסיף את הפלפל למזון -יעזור להרפיית שרירים טבעית שמומלצת לאנשים הסובלים מפיברומיאלגיה ודלקת מפרקים שגרונית. כלומר לאכול פלפל חריף ..

ויטמין D

אנשים שיש להם כאבי שרירים קבועים או התכווצויות עלולים להיות בחוסרים של ויטמין D. ויטמין זה נמצא במזונות, כמו ביצים, דגים, וחלב מועשר. או חשיפה לאור השמש!

מגנזיום

מגנזיום חיוני לתזונתנו כי הוא שומר על השרירים ותפקודי עצבים תקינים ואנשים שחסרים ויטמין זה סובלים מהתכווצויות הנגרמות מהשרירים. ויטמין זה נמצא בעיקר במזונות כגון בננות, שקדים, קטניות, ואורז חום.

מנוחה

הדרך הטובה ביותר והטבעית ביותר להרפות את השרירים היא לנוח. הקפד לשתות הרבה נוזלים, ולנוח. שימוש ברפידות חום או שקיות קרח על השריר יכולים לספק הקלה מיידית. לפעמים התכווצויות שרירים הן תוצאה של שרירי מגורה וקרח יכול לעזור להרגיע