עדויות

עברתי הריון עם דלקת חריפה בגיד היד וציסטה שגרמו לכאבי תופת – 24 שעות והגבילו אותי בתנועה. אף תרופה שלקחתי לא עזרה. לאחר הלידה לא יכולתי להרים את ביתי, וכמעט התייאשתי. ואז בעלי קנה לי את שמן ה- Tendonitis והכאב נעלם תוך מספר שעות! חלפו שבועיים והדלקת כלא הייתה –פשוט מדהים! תודה מקרב הלב.

בוקר אחד התעוררתי עם גב תפוס – לא יכולתי לשבת – רק לעמוד. לא הצלחתי להשיג אף כירופרקטור – סבלתי מכאבים והייתי מיואשת. חברה ייעצה לי בחום להשתמש ב- Back to Lifeותוך 3 שעות, כמו פלא, הגב השתחרר ויכולתי לשבת. למחרת כבר יכולתי "לרוץ". מאז ה- Back to Life הוא גלגל הצלה בשבילי.

לפני כמה חודשים ספגתי חבטה ששברה את עצם האף בשלוש נקודות שונות. עוד באותו ערב, עם כאבי תופת ודמעות שלא פוסקות, מרחתי את שמן ה-Bone relief על האף, ולא יאמן! הכאבים פחתו ב- 80%, הנפיחות נעלמה תוך שעתיים, וחוץ מנקודה קטנה וכחולה מתחת לעין – אי אפשר היה לראות שנשבר לי האף. אינני מאמין שיש מוצר פלאים כזה.

בתאונת דרכים שעברתי לפני כ-3 שנים נפגעתי בגב. אחרי טיפולים רבים, שיקום ופיזיוטרפיה, אחת לשבועיים נתפס לי הגב ואני מרותק למיטה 4-5 ימים. למרות הזריקות והתרופות לשיכוך כאבים, הגב עדיין נתפס ואני מושבת לזמן רב. מהיום שהתחלתי להשתמש בשמן ה-Back to Life הגב משתחרר לי תוך כשעתיים עד שלוש מרגע מריחת השמן, אני לא זקוק יותר לזריקות ותרופות ומרגיש הקלה גדולה מאוד. תודה רבה!

נעים מאוד

 כמו בחיים (ובאגדות), גם המסע שלי נולד כבר בשנת 1890 בכפר קטן בגבול בין הונגריה ורומניה – שם רקחה סבתי תרופות ושימשה כמיילדת ומרפאה ידועה בכל האזור, את אומנות הריפוי והאהבה לצמחים היא הורישה לאימי שהעבירה אותה בכישרון ובשליחות אלי.

שמי דבי הובר גז את דרכי בתחום הרפואה הטבעית התחלתי לפני כ-30 שנה עם תשוקה גדולה ורצון עז לממש את האהבה והכישרון שירשתי עוד מסבתי לצמחי מרפא ולטיפול טבעי בכאבים.

השתתפתי בקורס הארומתרפיה הראשון בישראל לאחריו המשכתי את לימודי באוניברסיטת בר אילן בפקולטה למדעי הבריאות.

תמיד ידעתי שהייעוד שלי הוא לטפל באנשים ולעזור להם בדרך היעילה ביותר וללא תופעות לוואי להתגבר על מכאובים ולכן החלטתי להתמחות עוד ועוד גם בהילינג ורייקי ב-1995 הקמתי את “גישה“ – מרכז ללימודי רפואה משלימה שהיווה מרכז לימודי וטיפולי, במסגרתו הרציתי, טיפלתי, ובאמצעות התמחותי בשמנים וצמחי מרפא – פיתחתי שיטות עיסוי ייחודיות לדלקות וכאבים.

לאחר שני עשורים של טיפולים מוצלחים בלקוחות שתרופות קונבנציונליות לא עזרו ולא הקלו עליהם ,והכנת תערובות צמחים ושמנים ייחודיות לטיפול בכאבים במאות ועשרות האנשים שפנו אליי בבקשה לעזרה – ולאחר שראיתי את התוצאות ואיך שהכאבים נעלמו במהירות, החלטתי לקחת את הידע והכישרון שבידי ולהפיץ אותו בעולם, כדי ששאר העולם ירוויח בריאות אחרת .

בשנת 2007 נסעתי לארה”ב ועם 20 שנות ידע וניסיון – הקמתי את חברת n-painsolution במטרה להכיר לאומה המובילה בעולם את רזי הרפואה הטבעית והיכולת הטיפולית הנפלאה שלה.

הקמת החברה היתה עבורי הגשמת חלום וחזון להראות שיש דרך טובה, נכונה וטבעית יותר לטפל בכאבים. במקביל להתפתחות החברה המשכתי לחקור את תחום הריפוי הטיבעי בעזרת צמחים ולימדתי אמהות שרצו לדעת איך לטפל בילדים בדרכים טבעיות.

כיום, זוכים מוצרי n-painsolution להצלחה גדולה, כירופרקטים רבים ברחבי ארה”ב משתמשים באדיקות בשמנים ככלי טיפולי יעיל, ומכנים אותם “הנשק הסודי“, ורבבות מטופלים מכל העולם זוכים לאיכות חיים טובה יותר בזכות השימוש בהם.

נושא שמירת הסביבה חשובה לנו מאוד ועל כן – מוצרינו עשויים מחומרים אורגניים בלבד – ומיוצרים באיכות הגבוהה ביותר – על פי סטנדרטים בינלאומיים.


אף אחד לא יטפל בך הכאבים הם שלך, אתה וגם את צריכים לטפל בעצמכם עוד היום בדרך טבעית ובעזת צמחי מרפא כי זו הינה הדרך היעילה והמהירה ביותר ללא תופעות לוואי וללא כימיה בגוף ..
הזמינו עכשיו את תערובת השמנים שתשחרר אותכם מיידית מתחושת הכאב ואי הנוחות ותעניק לכם איכות חיים ללא סבל וללא מגבלה

הזמינו כעת
ניתן לפנות אלי אישית בכל שאלה ובכל נושא של כאבים info@n-painsolution.com

אין המוצרים מחליפים בדיקה ואבחון רפואי ….